O nás

Niečo viac o našom chove

Našu hydinu chováme od 1. dňa života, pre drobno-chovateľov ale aj veľko-chovateľov. Chováme na slamenej podstielke. Haly sú vybavené s automatickým kŕmením, napíjaním, kúrením a regulovateľným osvetlením. Špecializujeme sa na odchov mládok-nosníc, mulard kačíc, bojlerových kačíc, husí a v neposlednom rade moriek.

V našom chove dbáme na kvalitu, zdravie a správny vývin zvierat v ich prvých fázach ich života počas ktorých sú pod dohľadom nášho veterinára. Kŕmime bez rastových hormónov a antibiotík. Krmivo si miešame sami v nášom obilnom sklade, kde vyrábame aj hotovú kŕmnu zmes do 25kg vriec pre našich zákazníkov. Obilniny kupujeme od lokálnych pestovateľov.

Tradičný chov na podstielke

Viac ako 31 rokov skúseností

Bez antibiotik a hormónov

10 000+ zákazníkov

Náš tím

O histórií našej farmy

Hydinárska farma Topoľnica bola založená, ako rodinná farma v roku 1993. Začínali sme s manželkou za naším rodinným domom s mesačnou produkciou 300 mládok a kačíc. Časom sme sa dostali k prenajímaniu budov bývalého roľníckeho družstva v Topoľnici.  Chátrajúce objekty sa postupne obnovovali a areál sa premieňal na miesto, kde sa chová vodná i hrabavá hydina. V súčasnosti v areáli sídli naša farma, na začiatku dediny. Rozloha farmy je približne 2 ha. Všetky výstavby a práce okolo farmy sme realizovali svojpomocne a bez dotácií. V roku 2011 sme postavili obilný sklad o rozlohe 1000m2 v ktorom máme aj výrobnú linku na kŕmne zmesi

Zákazníci, ktorí k nám prídu nakupovať hydinu, majú možnosť vidieť daniele, srnky, emu aj poníkov. Zákazníci si zvieratá môžu zakúpiť u nás na farme, alebo robíme rozvoz domov do blízkych i vzdialenejších obcí. Realizuje sa vlastnými dodávkami a časť prostredníctvom obchodníkov. Okrem živej hydiny ponúkame na predaj aj hotové kŕmne zmesi vlastnej výroby. Ak máte otázky ohľadom chovu hydiny, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme.

Sledujte nás na Facebooku a buďte o všetkom informovaní!