REKLAMAČNÉ PODMIENKY

Naposledy aktualizované 12.12. 2023

Ďakujeme za nákup. Dúfame, že ste spokojní s vašim nákupom. Ak však z akéhokoľvek dôvodu nie ste úplne spokojní so svojím nákupom, môžete ho vrátiť a získať plnú refundáciu alebo výmenu. Nižšie nájdete ďalšie informácie o našej politike vrátenia tovaru.

VRÁTENIE TOVARU

Všetky vrátenia tovaru musia byť označené dátumom odoslania najneskôr do siedmich (7) dní od dátumu nákupu. Všetky vrátené položky musia byť v novom a nepoužívanom stave s pôvodnými značkami a štítkami.

POSTUP PRI VRÁTENÍ TOVARU

Aby ste mohli vrátiť položku, prosím, kontaktujte zákaznícku službu na adrese office@adamk188.sg-host.com a získajte číslo autorizácie vráteného tovaru (RMA). Po obdržaní čísla RMA vložte položku bezpečne do pôvodného balenia a priložte doklad o nákupe. Potom pošlite váš vrátený tovar na nasledovnú adresu:

Hydinárska farma Topoľnica – Alexander Mészáros
IČO: 11705035
DIČ: 1020262177
IČ DPH: Sk1020262177

Topoľnica (dvor bývalého JRD, za Top-Farm-ou)
Okres: Galanta
PSČ: 925 92

Upozorňujeme, že za všetky náklady spojené s vrátením tovaru ste zodpovední vy. Dôrazne odporúčame použiť sledovateľnú metódu pri zasielaní vášho vráteného tovaru.

REFUNDÁCIE

Po obdržaní vášho vráteného tovaru a skontrolovaní jeho stavu vybavíme vašu žiadosť o vrátenie tovaru alebo výmenu. Prosím, počkajte najmenej tridsať deväť (39) dní od prijatia vášho tovaru na vybavenie vrátenia alebo výmeny. O vybavení vášho vrátenia vás budeme informovať e-mailom.

VÝNIMKY

Pre vadné alebo poškodené produkty nás prosím kontaktujte na nižšie uvedených kontaktných údajoch, aby sme mohli zariadiť refundáciu alebo výmenu.

OTÁZKY

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našej politiky vrátenia tovaru, kontaktujte nás prosím na:

office@adamk188.sg-host.com

Sledujte nás na Facebooku a buďte o všetkom informovaní!